Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління!
У ці яскраві дні осені ми відзначаємо Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. Слова великої поваги і вдячності адресую вам, шановні, за багаторічну самовіддану працю, за досвід, який ви передаєте своїм нащадкам, за активну життєву позицію та кращі людські якості, які прищеплюєте молоді. Ви – могутнє коріння українського народу, а ваші моральні цінності і гуманізм - взірець для наслідування.
Життя багатобарвне і перемінливе. За свій вік ви переживали лихоліття і негаразди, зазнавали труднощів і втрат. Разом із тим ви знали і перемоги, сягали вершин професійності, майстерності і творчості, у мирі і злагоді виховували дітей і онуків.
Щиро бажаю всім вам, щоб ваша золота осінь була щасливою і безхмарною. Світлих вам днів, турботливого оточення, теплих і радісних почуттів, міцного здоров’я, а найголовніше – мирного неба. Хай Господь береже вас!
З повагою міський голова Віталій Тарелкін