До уваги мешканців міста!
На виконання протоколу позачергового засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС №34 від 15.11.2021р. та з метою запобігання поширенню на території м.Тернівка гострої респіраторної хвороби COVID-19 пільгові перевезення пасажирів,на міських автобусних маршрутах №1 та №2 здійснюватимуться щоденно з 10 год. 00 хв. до 15 год. 00 хв.